NNYÜ Aday Öğrenci

Kampüste Güvenlik

Üniversitemiz ana kapısında ve kampüs içindeki tüm alanların giriş ve çıkışlarında hazır halde bulunan koruma ve güvenlik ekibi ve gelişmiş kamera sistemlerinin takibi ile kampüs huzuru ve düzeni 7/24 korunmaktadır. Kampüs içinde belli noktalara yerleştirilen kameralarla, kampüs alanının sürekli kontrolü sağlanmaktadır. Kampüs alanında asayiş gerektiren tüm olaylara müdahale edilmekte ve tutanak düzenlenerek ilgili birimlere gönderilmektedir.

Kampüs Girişleri ve Çıkışları

Kampüs girişlerinde kimlik gösterilmesi zorunludur. Üniversitemizde görevli akademik ve idari personel ile öğrencilerden Kampüse sürekli kendi araçlarıyla giriş yapanlara plaka giriş yetkisi verilmekte, yetkisi olmayan araçlar, ziyaret, iş görüşmesi veya bakım onarım maksadıyla giriş yapacak araçlar girişte durdurularak kontrol edilmekte, ziyaretçi araç giriş defterine kaydedilmekte ve kendilerinden kimlik alınarak "misafir kartı" verilip kampüs içerisine alınmaktadır.

Bina Girişleri ve Çıkışları

Mesai saati içinde binalarımıza giriş ve çıkışlar güvenlik görevlisi kontrolünde yapılabilmektedir. Mesai saati sonunda Üniversitemizde görevli akademik ve idari personel ile öğrencilerden kartları yetkilendirilmiş olanlar binalarımıza giriş ve çıkış yapabilmektedirler.

1 2 997 998